fbpx
PROFESJONALNE REPORTAŻE ZDJĘCIOWE

Fotograf na Event / Konferencję

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego fotografa na event firmowy, konferencję to trafiliście na właściwą stronę. Fotografia eventowa, reportaże z wydarzeń firmowych, jubileuszy, uroczystości to nasza specjalność. Ponad dekada na rynku fotograficznym, ogromne doświadczenie i zaplecze techniczne to nasze atuty.

 

 

Do tej pory miałem przyjemność realizować reportaże na terenie całego kraju, dla firm jak Interhandler, Orlen, Geofizyka Toruń, PBDI, ASECO i wielu innych. Często były to imprezy od kilkudziesięciu po kilkaset osób. Bardzo często współpracuję z agencjami eventowymi – jeśli szukają Państwo rzetelnych firm, z którymi współpracowałem na przestrzeni ostatnich 10 lat chętnie służę pomocą.

 

Profesjonalny Fotograf na Event Konferencję

Fotografia Eventowa Biznesowa Konferencyjna

Zapraszam do współpracy zarówno firmy eventowe oraz przedsiębiorców, którym zależy na profesjonalnych fotografiach reportażowych z eventu bądź konferencji firmowej.

Profesjonalne, dobrej jakości zdjęcia z wydarzenia firmowego podkreślą wagę oraz prestiż eventu, świadczą o rzetelności firmy i dbałości o jakość.

zdjęcia z eventów firmowych taniec konferencja
Kontakt
Profesjonalne zdjęcia z eventów i konferencji

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl