fbpx

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA

 

napis LOVE i para młoda

Fotograf ślubny Warszawa – zdjęcie w Majątek Kaniewo

 

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA

 

Szukając w wyszukiwarce hasła fotograf ślubny warszawa miałeś dużą szansę znaleźć się właśnie tutaj. Miejsce to powstało dla Par Młodych, które szukają dobrego fotografa na ślub w Warszawie. Cześć!

 

Nazywam się Łukasz. Zainspirowany miłością i emocjami wśród ludzi dokumentuję śluby na terenie całego kraju, jednym z obiektów moich destynacji jest Warszawa.

 

Żyję podróżami i poznawaniem nowych miejsc, przestrzeni, ludzi. Wszystko po to, by zamykać w kadrach ulotne momenty, emocje i chwile. Serdecznie zapraszam do galerii gdzie poznacie mój styl fotografowania, dyskretną pracę podczas reportażu. Dyskretnie wtapiam się w otoczenie i ludzi, dzięki czemu uwieczniam prawdziwe emocje. Dopełnieniem jest autorska obróbka kolorów, sprawiająca, że zdjęcia są naturalne i ponadczasowe – czego efekty możecie obejrzeć na BLOGU są tutaj najświeższe historie.

 

Jeśli planujecie swój ślub w Warszawie, proszę skontaktujcie się ze mną. Czekam na informacje o Was, Waszych planach i wizji tego wyjątkowego dnia. Poznajmy się!

 

Na wiadomość odpiszę w miarę możliwości najszybciej jak mogę i dam znać czy mogę być Waszym fotografem ślubnym w Warszawie, który spełni marzenia o najlepszych zdjęciach ślubnych.

Zapytaj o termin: