fbpx
zdjęcia z chrztu świętego
FOTOGRAF NA CHRZEST TORUŃ TRÓJMIASTO

FOTOGRAFIA CHRZTU

Porozmawiajmy o zdjęciach
Fotografia chrztu to znacznie więcej niż zdjęcia – to historia dnia Waszej pociechy, w której przyjmuje ono swój pierwszy ważny sakrament, ten dzień to również historia miłości rodzinnej, w której radość i emocje łączą się w ulotnych chwilach.
Zatrzymam je dla Was na zawsze w urokliwych kadrach, opowiadając o tym, co niezwykłe.

Szukacie profesjonalnego fotografa na chrzest? Dobrze trafiliście! Zdjęcia chrztu to moja specjalność. Odkryjcie ofertę, w której reportaż przygotowań dziecka i rodziców, uroczystość ceremonii chrztu, spotkanie rodzinne łączą się w niezwykły scenariusz dnia.

PRZYGOTOWANIA

REPORTAŻ Z PRZYGOTOWAŃ DO CHRZTU

Fascynujące chwile przygotowań Waszej pociechy, uśmiech dziecka, radość i pamiątkowe wspólne portrety rodzinne.

Wszystko to zatrzymam w kadrach naturalnie uchwyconych chwil, które wypełnione rodzinnymi emocjami zostaną uwiecznione w Waszych wspomnieniach.

NIEZWYKŁA HISTORIA

REPORTAŻ Z CHRZTU

Wyjątkowy nastrój przyjęcia sakramentu chrztu, emocje zaproszonych Gości, wzruszenie Rodziców, blask Waszych oczu, majestatyczna ceremonia, radość i jedyna atmosfera, która się już nie powtórzy.

Wszystkie te chwile opowiem zdjęciami z dnia chrztu Waszego dziecka, które na zawsze przechowają dla Was i Waszej Rodziny te wspomnienia i za każdym razem opowiedzą Wam historię tego dnia.

CIEPŁO RODZINNEGO SPOTKANIA

SPOTKANIE RODZINNE

Czas na spotkanie w gronie najbliższej rodziny, które sprawi, że nawet po latach będziecie czuli atmosferę tego dnia i z przyjemnością wspominali spotkanie, rozmowy i chwile spędzone razem.

Pozostając blisko Was i rodziny znajdę się na tyle blisko, aby zachować dla Was najpiękniejsze wspomnienia spotkania rodzinnego, wspólnych chwil i rozmów oraz wszystkich wyjątkowych momentów.

ZATRZYMAMY NA CHWILĘ CZAS

SESJA RODZINNA

A może pamiątka w postaci rodzinnej sesji zdjęciowej? – spotkajmy się innego dnia na 1 – 2h, abyście mogli spędzić rodzinnie czas tylko Wy i Wasze pociechy i zatrzymać czas w plenerowej lub studyjnej sesji zdjęciowej.

Te wyjątkowe zdjęcia podarujecie sobie i swojej najbliższej rodzinie jako jedyne w swoim rodzaju wspomnienie.

PAMIĄTKA W POSTACI ALBUMU

ALBUM ZDJĘCIOWY

Oprócz zdjęć w formie elektronicznej macie możliwość zamówienia albumu pamiątkowego, aby z rodziną lub przyjaciółmi wspominać dzień chrztu Waszej pociechy, oglądając tradycyjne zdjęcia.

CO OBEJMUJE OFERTA FOTOGRAFII CHRZTU?

Podstawowa oferta obejmuje 2 – 3h fotografowania, podczas których możemy uchwycić rodzinne chwile przygotowań oraz ceremonię chrztu.

Aby upamięnić pełną historię dnia chrztu proponuję Wam wersję pełną reportażu:

  • Rozpoczęcie przygotowań ok. 1 do 2 godzin przed ceremonią
  • Reportaż z przygotowań dziecka do chrztu
  • Reportaż z Ceremonii Chrztu
  • Reportaż ze spotkania rodzinnego
  • Opcjonalną zdjęciową sesję rodzinną innego dnia

serdecznie zapraszam do kontaktu

CZY MOŻEMY WYKONAĆ SESJĘ RODZINNĄ PRZED CHRZTEM?

Oczywiście tak. Czas w którym fotografuję jest do Waszej pełnej dyspozycji. W czasie przeznaczonym na reportaż z przygotowań możemy wykonać wspólne rodzinne zdjęcia z dzieckiem i najbliższą rodziną.

CZY ZDJĘCIA BĘDĄ DOSTĘPNE W GALERII INTERNETOWEJ?

Oczywiście tak. W przypadku pełnego reportażu 100 wybranych zdjęć będzie dostępnych w galerii internetowej po wpisaniu hasła, które otrzymacie najpóźniej po 2-3 tygodniach po chrzcie.

ILE ZDJĘĆ OTRZYMAMY?

W podstawowej ofercie otrzymacie 50 starannie wyselekcjonowanych zdjęć z dnia chrztu  po profesjonalnej obróbce fotograficznej. Fotografię przekażę Wam na płycie DVD.

GDZIE WYKONUJESZ SESJE?

Reportaże i sesje chrztu wykonuję najczęściej w Toruniu i Trójmieście oraz ich okolicach w promieniu 200 km. Na życzenie oczywiście chętnie przyjadę pod wskazany adres w całej Polsce.
SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ZDJĘCIA CHRZTU WASZEJ POCIECHY

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl