fbpx
para na tle kościoła garnizonowego
24 maja, 2017

Fotografia ślubna Kościół Garnizonowy / Ania i Bartek

Fotografia ślubna Kościół Garnizonowy / Zajazd Bumerang

Fotografia ślubna Kościół Garnizonowy w Toruniu – to piękna zabytkowa świątynia wzniesiona w XIX, w której przysięgę małżeńską złożyli sobie Ania i Bartek. Do tego wspaniałego kościoła trafiam praktycznie co roku z fotografią ślubną czy też fotografią chrztu. Panują tutaj trudne warunki oświetleniowe i sama fotografia w Kościele wymaga dobrych umiejętności od fotografa ślubnego, ale za to odwdzięcza się wspaniałym klimatem i przepięknym tłem starej, zabytkowej architektury. Łzy wzruszeń rodziców, uśmiechy na twarzach Pary Młodej, wzniosłe chwile i aura miłości – uwielbiam takie klimaty, a właśnie je można było odczuć w każdej chwili ślubu.

Zabawa weselna miała miejsce niedaleko Torunia w miejscowości Łysomice – impreza odbyła się w Zajeździe Bumerang (www.zajazd-bumerang.pl). Jasne i nowoczesne wnętrza połączone z profesjonalnym oświetleniem zespołu muzycznego dały świetny klimat imprezy weselnej. Sala weselna Bumerang pomieściła ponad 100 gości, a właściciele zaplanowali przestrzeń aż do 250 osób! Także jeśli planujecie wesele na dużą liczbę gości jest nad czym myśleć. Pierwszy taniec Pary Młodej w blasku świateł,  szalona zabawa gości weselnych i zwieńczenie wspaniałym tortem weselnym i oczepinami – to wszystko znalazło się podczas dnia ślubu Ani i Bartka.

Na koniec zapraszam na plenerową sesję ślubną. Ania i Bartek na plener ślubny wybrali klimatyczne tło Pałacu Romantycznego w Turznie (www.palac-romantyczny.com). Sesja dla Pary Młodej była idealnym dodatkiem do pamiątki, którą zawarli w albumie ślubnym. Razem zwiedziliśmy wnętrza Pałacu, lobby, charakterystyczne schody, wykorzystaliśmy przestrzenie w holach. Nie mogliśmy oprzeć się również terenowi w okół Pałacu Romantycznego. Bujna zieleń, jeziorko przy akompaniamencie słońca i błękitnego nieba dały nam bajkowe rezultaty. Zapraszam poniżej do prześledzenia historii tej radosnej Pary 🙂 Uwaga: tym razem duże nagromadzenie zdjęć czarno-białych. Moje przyszłe Pary Młode mogę uspokoić: 100% zdjęć jakie Wam przekazuję jest w oryginalnej wersji kolorowej. Nastrojowe czarno białe zdjęcia są „dodatkiem” do oryginalnego materiału ślubnego i stanowią kilka – kilkanaście procent dodatkowych kopii.

Więcej historii ślubnych znajdziesz na moim Blogu

RECENT POSTS