OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

ZAPRASZAM NA KRÓTKI POKAZ ZDJĘĆ ŚLUBNYCH:

PEŁNA OFERTA REPORTAŻU I OPCJI DODATKOWYCH

REPORTAŻ OBEJMUJE

DZIEŃ FOTOGRAFOWANIA max do 1:00

Rozpoczęcie ok 2h przed ceremonią, dzięki temu uchwycę dla Was wszystkie najważniejsze chwile od pełnych emocji przygotowań przez pełną wzruszeń ceremonię po tańce weselne.

 

MINI PLENER

Możliwość sesji w Dniu Ślubu bez dodatkowych kosztów – cały czas jestem do Waszej dyspozycji, dzięki takiej sesji 15-20 min dostaniecie piękne zdjęcia plenerowe i zaoszczędzicie czas i kolejne koszty przygotowań do sesji w inny dzień.

300 ZDJĘĆ

Po obróbce fotograficznej, w pełnej rozdzielczości. Dzięki takiej ilości zdjęć będziecie mieli szeroki wybór kadrów, którymi podzielicie się z rodziną.

PREZENTACJA

Prezentacja Slideshow zdjęć z dnia ślubu – dynamiczny klip wideo złożony ze zdjęć z podkładem muzycznym, wspaniały prezent dla gości i rodziny, który możecie rozesłać rodzinie i znajomym w podzięce za wspólną zabawę w dniu ślubu.

GALERIA INTERNETOWA

Dla gości pod hasłem dostępna pod www.lukaszpietrzak.pl zwykle 2 – 3 tygodnie po ślubie, przez minimum 3 miesiące, zyskacie wdzięczność weselników, a sami zaoszczędzicie czas na rozsyłaniu zdjęć po weselu.

WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Zazwyczaj 800 – 1200 sztuk w postaci wglądówek (800x600px). Możliwość wyboru spośród nich dodatkowych zdjęć do obróbki graficznej 10 zł od sztuki. Dzięki wglądowi macie możliwość rozszerzenia gotowego materiału i pewność, że nic nie umknęło.

DOJAZD

Do Częstochowy i Rędzinki Mariańskiej w dniu ślubu.

ARCHIWIZACJA

Zdjęcia z dnia Waszego ślubu archiwizuję minimum 10 lat, dzięki temu w razie wypadku/utraty zdjęć możecie je z łatwością odzyskać.

CENA: 3849 zł

DODATKI

SESJA NARZECZEŃSKA

z wyłączeniem weekendów, 30 zdjęć, 1 do 2 godzin – 795 zł + Dojazd

PLENER INNEGO DNIA

z wyłączeniem weekendów, do 50 km, 60 zdjęć, ok 2- 3 godzin – 975 zł + Dojazd

PROMOCJA 2019: plener za 675 zł pod warunkiem realizacji do 7 dni po ślubie

PLENER WYJAZDOWY

w dowolnej części kraju lub za granicą – indywidualne ustalenia

Fotoalbum

Album z indywidualnym projektem: 30×20 cm – 573 zł /38×25 cm – 847 zł (kolor okładki i materiał do wyboru przy zakupie / 30 stron – 100 zdjęć) PROMOCJA: zamawiając 2 takie same albumy = trzeci gratis.

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Przesłana oferta nie jest gwarancją rezerwacji terminu.
Rezerwacja terminu następuje po uiszczeniu zadatku w wysokości 30% wartości zlecenia – do tego czasu termin pozostaje wolny.
Oferta obowiązuje do 7 dni.

SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ŚLUBNE ZDJĘCIA WASZYCH SPEŁNIONYCH MARZEŃ

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl