fbpx
Zdjęcia na profile firmowe / facebook / instagram / strony www

Profesjonalne Zdjęcia na potrzeby Social media / profile firmowe / facebook / Instagram

Profesjonalne sesje firmowe do promocji twojej firmy w sieci oraz social media

Szukając usługodawcy bądź też kontrahenta, przywiązujemy szczególną uwagę do jego wizerunku. Jeżeli profil firmowy jest wyposażony w dobrej jakości materiał zdjęciowy mocno zwiększa to szanse na nawiązanie relacji, co doprowadzi do szybszej i skuteczniejszej sprzedaży.

Sesja do mediów społecznościowych sesja do social media

Żyjemy w erze komunikacji obrazkowej. W obecnych czasach cyfryzacji i internetu każda firma powinna zadbać o swój wizerunek w postaci dobrych jakościowo zdjęć. Może w tym pomóc profesjonalna sesja firmowa.

Zadbaj o swój wizerunek w sieci.

Na polu fotografii biznesowej i firmowej mam wieloletnie doświadczenie oraz wiele realizacji. W ostatnim roku wykonałem profesjonalne firmowe sesje zdjęciowe m.in dla firm jak Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników. Apartamenty SOWA, CH Twierdza w Torunia, sieć sprzedaży Marco Polo, Sieć salonów Jubile Karkosik, Geofizyka Toruń i wielu innych.
Większość firm do dzisiaj używa wykonanych zdjęć w celach w promocji w sieci i na swoich profilach społecznościowych, oraz domawia dodatkowe sesje, zwiększające ich widoczność w sieci, a co za tym idzie sprzedaż.

Zdjęcia promujące firmę

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości, profesjonalnych zdjęciach, promujących Waszą firmę, działalność, przedsięwzięcie, to zapraszam do kontaktu: kontakt@lukaszpietrzak.pl / 725-202-441

Kontakt
Fotografia dla Firm i Instytucji

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl