fbpx

FOTOGRAF ŚLUBNY GNIEZNO

 

para młoda na tle pałacu

Fotograf ślubny Gniezno – zdjęcie w Pałac Balcerowo

 

FOTOGRAF ŚLUBNY GNIEZNO

 

Prawdopodobnie szukałeś hasła fotograf ślubny gniezno i znalazłeś się na tej stronie. Strona ta została specjalnie stworzona dla Par Młodych szukających dobrych fotografów na ślub w Gnieźnie. Witam Was!

 

Nazywam się Łukasz. Zainspirowany miłością i emocjami wśród ludzi dokumentuję śluby na terenie całego kraju, a nawet dalej!

 

Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe miejsca, chwytać ulotne momenty i zamykać je w kadrach. Śmiało przejrzyjcie galerie na mojej stronie, by poznać mój styl, dyskretną pracę podczas reportażu, dzięki czemu w nienachalny sposób wtapiam się w otoczenie i uwieczniam prawdziwe emocje. Na BLOGU znajdziecie najnowsze historie.

 

Jeśli planujecie swój ślub w Gnieźnie, proszę skontaktujcie się ze mną i napiszcie mi o planach na Wasz wyjątkowy dzień, o Was, o tym jak wyobrażacie sobie Wasze wymarzone zdjęcia ślubne – chętnie Was poznam!

 

Odpiszę najszybciej jak to będzie możliwe i sprawdzę czy będę mógł zostać Waszym fotografem ślubnym w Gnieźnie, który spełni marzenia o najlepszych zdjęciach ślubnych.

Zapytaj o termin: