Studio: Grudziądzka 132 / G132 Office – tylko umówione spotkania
tel. 725 202 441
e mail: kontakt@lukaszpietrzak.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Obowiązek informacyjny związany z ustawą RODO:

1. Wysłanie wiadomości wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych jak Imię, nr telefonu, email, miejsce uroczystości – w celu przygotowania oferty i możliwości kontaktu w celu współpracy

2. Sposób przetwarzania to: skrzynka poczty elektronicznej oraz archiwum zapytań na serwerze Gmail, czas przetwarzania do 365 dni. Możliwość natychmiastowego usunięcia Państwa danych ze skrzynki odbiorczej i archiwum zapytań.

3. Administratorem Danych Osobowych jest Łukasz Pietrzak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Fotografia Łukasz Pietrzak z siedzibą w Toruniu.

[recaptcha]

KONTAKT

FOTOGRAF ŚLUBNY TORUŃ & TRÓJMIASTO

“Zatrzymam dla Was ulotne chwile i opowiem historię o najpiękniejszym dniu Waszego życia. ”

W każdym kadrze ujmę ekscytujący nastrój oczekiwania, piękno przysięgi, radość zabawy i magię romantycznych chwil we dwoje. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się, aby zmienić Wasze marzenia o wyjątkowych zdjęciach ślubnych w wyjątkowy scenariusz pełen emocji.

DOBRY FOTOGRAF ŚLUBNY Z TORUNIA / TRÓJMIASTA

Jeśli wpisujesz do wyszukiwarki „fotograf ślubny Toruń, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, zdjęcia lub sesja ślubna”, to znaczy, że szukasz kontaktu właśnie do mnie. Serdecznie zapraszam do kontaktu.