fbpx

NA START ZAPRASZAM CIĘ NA KRÓTKI POKAZ ZDJĘĆ:

OFERTA INSPIROWANA MIŁOŚCIĄ

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Porozmawiajmy o zdjęciach
Fotografia ślubna to znacznie więcej niż zdjęcia – to historia Waszej spełnionej miłości, w której emocje, piękno, radość i wzruszenia łączą się w ulotnych chwilach. Zatrzymam je dla Was na zawsze w nastrojowych kadrach, opowiadając o tym, co niezwykłe.

Odkryjcie moją ofertę, w której ekscytacja przygotowań, błogosławieństwo Rodziców, uroczystość przysięgi, spontaniczna zabawa oraz romantyczne chwile we dwoje łączą się w niezwykły scenariusz.

CO OBEJMUJE

OFERTA Pakiet Reportaż

 1. Cały dzień zdjęciowy
 2. Przygotowania
 3. Błogosławieństwo
 4. Przysięga małżeńska
 5. Przyjęcie weselne
 6. 400 najlepszych zdjęć
 7. Galeria Internetowa
 8. Pendrive ze zdjęciami
 9. Odbitki zdjęciowe

poznaj szczegóły

ZAPRASZAM NA

SPOTKANIE

 • Gdy moja oferta spełni Wasze oczekiwania spotkamy się osobiście, aby bliżej się poznać oraz omówić wizję Waszego ślubnego reportażu. Jeśli w trakcie przygotowań do ślubu zabraknie Wam czasu, wszystkie szczegóły możemy omówić telefonicznie lub podczas czatu online

kontakt
SESJA / PLENER / REPORTAŹ / KOŚCIÓŁ / WESELE

ZDJĘCIA ŚLUBNE

SPRAWDŹ, JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁ NASZ WSPÓLNY DZIEŃ
RAZEM OPOWIEMY GO EMOCJAMI, TWORZĄC HISTORIĘ INSPIROWANĄ WASZĄ MIŁOŚCIĄ

PRZYGOTOWANIA

REPORTAŻ Z PRZYGOTOWAŃ DO ŚLUBU

Ekscytacja ostatnich przygotowań, rozmowy druhen, radość i pierwsze łzy wzruszenia.

Wszystkie te chwile zatrzymam w kadrach spontanicznych obrazów, które wypełnią emocjami każde Wasze wspomnienie.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PRZED ŚLUBEM

Zanim powiecie sobie „Tak” odbierzecie od Waszych rodziców błogosławieństwo na nową drogę życia.

W kilku nastrojowych zdjęciach zatrzymam szczęście tego momentu na zawsze. Każde ujęcie odzwierciedli Waszą rodzinną miłość, która daje początek wszystkiemu co w życiu ważne i piękne.

NIEZWYKŁA HISTORIA

REPORTAŻ ŚLUBNY

Wyjątkowy nastrój prawdziwego święta miłości, emocje zaproszonych Gości, wzruszenie Rodziców, blask Waszych oczu, majestatyczna cisza, gwar radości i jedyna atmosfera, która się już nie powtórzy.

Wszystkie te chwile opowiem zdjęciami ślubnymi, które na zawsze przechowają dla Was i Waszych Bliskich te wspomnienia i za każdym razem opowiedzą Wam o tym dniu niezwykłą historię.

WYŚNIONE WESELE

REPORTAŻ Z PRZYJĘCIA WESELNEGO

Czas na reportaż z Waszego wyśnionego wesela, który sprawi, że nawet po latach będziecie czuli atmosferę tej nocy i słyszeli muzykę.

Pozostając niewidzialny znajdę się w centrum wydarzeń, aby zachować dla Was najpiękniejsze wspomnienia spontanicznej zabawy, wzruszających toastów oraz wszystkich wyjątkowych momentów.

ZATRZYMAMY NA CHWILĘ CZAS

SESJA ŚLUBNA

Wymkniemy się razem z Waszego wesela – choćby na 15 minut, abyście mogli odpocząć, spędzić czas tylko we dwoje i zatrzymać czas w plenerowej ślubnej sesji zdjęciowej.

Te wyjątkowe zdjęcia podarujecie sobie i swoim najbliższym jako jedyne w swoim rodzaju wspomnienie ulotnych chwil.

SESJA PLENEROWA

INDYWIDUALNA SESJA ŚLUBNA

Chętnie umówię się z wami na indywidualną plenerową sesję ślubną w dowolnym terminie, abyście mogli się do niej przygotować.

Zmienię Waszą wizję w rzeczywistość lub zaproponuję miejsca, które o każdej porze roku urzeka pięknymi barwami natury i wyjątkową atmosferą.

PAMIĄTKA Z NAJPIĘKNIEJSZEGO DNIA W WASZYM ŻYCIU

ALBUM ŚLUBNY

Oprócz zdjęć w formie elektronicznej w wyższych pakietach zdjęciowych możecie otrzymać ślubny album pamiątkowy (lub zestaw albumów), aby tylko we dwoje, z rodziną lub przyjaciółmi wspominać najpiękniejszy dzień w Waszym życiu, oglądając  zdjęcia zapisane na wyjątkowo trwałych kartach albumu.

CO OBEJMUJE OFERTA?

Oferta Pakietu Reportaż obejmuje cały dzień zdjęciowy (ok. 10 – 12 godzin), w którym możecie dowolnie zarządzać moim czasem.

Aby zapewnić Wam maksymalną satysfakcję proponuję:

 1. Rozpoczęcie przygotowań ok. 2 godzin przed ceremonią
 2. Reportaż z przygotowań do ślubu
 3. Reportaż z błogosławieństwa Rodziców
 4. Reportaż z przysięgi małżeńskiej
 5. Reportaż z przyjęcia weselnego do 1:00
 6. Możliwość mini pleneru na Wasze życzenie podczas dnia ślubu

serdecznie zapraszam do kontaktu

CZY OTRZYMAMY DOSTĘP DO WSZYSTKICH ZDJĘĆ?

Otrzymacie opracowane zdjęcia po selekcji, najlepiej oddające chwile dnia ślubu, dopracowane i wartościowe kadry, w ilości odpowiadającej danemu pakietowi.

CZY ZDJĘCIA BĘDĄ DOSTĘPNE W GALERII INTERNETOWEJ?

Oczywiście tak. 350 opracowanych zdjęć będzie dostępnych przez 2-3 miesiące w galerii internetowej po wpisaniu hasła, które otrzymacie najpóźniej po 2-3 tygodniach po ślubie.

ILE ZDJĘĆ OTRZYMAMY?

Otrzymacie 350 starannie wyselekcjonowanych zdjęć ślubnych w pełnej rozdzielczości – po profesjonalnej obróbce fotograficznej. Fotografię przekażę Wam osobiście lub przesyłką pocztową na pendrive’ie. Istnieje oczywiście możliwość rozszerzenia materiału o dodatkowe kadry.

GDZIE WYKONUJESZ SESJE?

Reportaże i sesje ślubne wykonuję najczęściej w Kujawsko-Pomorskim i Trójmieście. Na życzenie oczywiście chętnie przyjadę pod wskazany adres w całej Polsce oraz za granicą.
SERDECZNIE ZAPRASZAM PO WYMARZONE ZDJĘCIA ŚLUBNE
ZAPYTAJ O AKTUALNĄ OFERTĘ

tel: +48 725 202 441

email: kontakt@lukaszpietrzak.pl