NA START ZAPRASZAM CIĘ NA KRÓTKI POKAZ ZDJĘĆ:

OFERTA INSPIROWANA MIŁOŚCIĄ

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Porozmawiajmy o zdjęciach
Fotografia ślubna to znacznie więcej niż zdjęcia – to historia Waszej spełnionej miłości, w której emocje, piękno, radość i wzruszenia łączą się w ulotnych chwilach. Zatrzymam je dla Was na zawsze w nastrojowych kadrach, opowiadając o tym, co niezwykłe.

Odkryjcie moją ofertę, w której ekscytacja przygotowań, błogosławieństwo Rodziców, uroczystość przysięgi, spontaniczna zabawa oraz romantyczne chwile we dwoje łączą się w niezwykły scenariusz.

CO OBEJMUJE

OFERTA

 • Cały dzień zdjęciowy
 • Przygotowania
 • Błogosławieństwo
 • Przysięga małżeńska
 • Przyjęcie weselne
 • Sesja plenerowa
 • 300 najlepszych zdjęć
 • Album ślubny
 • Galeria Internetowa
 • Slideshow
 • Pendrive ze zdjęciami

poznaj szczegóły

ZAPRASZAM NA

SPOTKANIE

 • Gdy moja oferta spełni Wasze oczekiwania spotkamy się osobiście, aby bliżej się poznać oraz omówić wizję Waszego ślubnego reportażu. Jeśli w trakcie przygotowań ślubnych zabraknie Wam czasu, wszystkie szczegóły możemy omówić telefonicznie lub podczas spotkania na Skype.

kontakt
SESJA / PLENER / REPORTAŹ / KOŚCIÓŁ / WESELE

ZDJĘCIA ŚLUBNE

SPRAWDŹ, JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁ NASZ WSPÓLNY DZIEŃ
RAZEM OPOWIEMY GO EMOCJAMI, TWORZĄC HISTORIĘ INSPIROWANĄ WASZĄ MIŁOŚCIĄ

PRZYGOTOWANIA

REPORTAŻ Z PRZYGOTOWAŃ DO ŚLUBU

Ekscytacja ostatnich przygotowań, rozmowy druhen, radość i pierwsze łzy wzruszenia.

Wszystkie te chwile zatrzymam w kadrach spontanicznych obrazów, które wypełnią emocjami każde Wasze wspomnienie.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PRZED ŚLUBEM

Zanim powiecie sobie „Tak” odbierzecie od Waszych rodziców błogosławieństwo na nową drogę życia.

W kilku nastrojowych zdjęciach zatrzymam szczęście tego momentu na zawsze. Każde ujęcie odzwierciedli Waszą rodzinną miłość, która daje początek wszystkiemu co w życiu ważne i piękne.

NIEZWYKŁA HISTORIA

REPORTAŻ ŚLUBNY

Wyjątkowy nastrój prawdziwego święta miłości, emocje zaproszonych Gości, wzruszenie Rodziców, blask Waszych oczu, majestatyczna cisza, gwar radości i jedyna atmosfera, która się już nie powtórzy.

Wszystkie te chwile opowiem zdjęciami ślubnymi, które na zawsze przechowają dla Was i Waszych Bliskich te wspomnienia i za każdym razem opowiedzą Wam o tym dniu niezwykłą historię.

WYŚNIONE WESELE

REPORTAŻ Z PRZYJĘCIA WESELNEGO

Czas na reportaż z Waszego wyśnionego wesela, który sprawi, że nawet po latach będziecie czuli atmosferę tej nocy i słyszeli muzykę.

Pozostając niewidzialny znajdę się w centrum wydarzeń, aby zachować dla Was najpiękniejsze wspomnienia spontanicznej zabawy, wzruszających toastów oraz wszystkich wyjątkowych momentów.

ZATRZYMAMY NA CHWILĘ CZAS

SESJA ŚLUBNA

Wymkniemy się razem z Waszego wesela – choćby na 15 minut, abyście mogli odpocząć, spędzić czas tylko we dwoje i zatrzymać czas w plenerowej ślubnej sesji zdjęciowej.

Te wyjątkowe zdjęcia podarujecie sobie i swoim najbliższym jako jedyne w swoim rodzaju wspomnienie ulotnych chwil.

SESJA PLENEROWA

INDYWIDUALNA SESJA ŚLUBNA

Chętnie umówię się z wami na indywidualną plenerową sesję ślubną w dowolnym terminie, abyście mogli się do niej przygotować.

Zmienię Waszą wizję w rzeczywistość lub zaproponuję miejsca, które o każdej porze roku urzeka pięknymi barwami natury i wyjątkową atmosferą.

PAMIĄTKA Z NAJPIĘKNIEJSZEGO DNIA W WASZYM ŻYCIU

ALBUM ŚLUBNY

Oprócz zdjęć w formie elektronicznej otrzymacie ślubny album pamiątkowy, aby tylko we dwoje, z rodziną lub przyjaciółmi wspominać najpiękniejszy dzień w Waszym życiu, oglądając tradycyjne zdjęcia.

CO OBEJMUJE OFERTA?

Oferta obejmuje cały dzień zdjęciowy (ok. 12 godzin), w którym możecie dowolnie zarządzać moim czasem.

Aby zapewnić Wam maksymalną satysfakcję proponuję:

 • Rozpoczęcie przygotowań ok. 2 do 4 godzin przed ceremonią
 • Reportaż z przygotowań do ślubu
 • Reportaż z błogosławieństwa Rodziców
 • Reportaż z przysięgi małżeńskiej
 • Reportaż z przyjęcia weselnego

serdecznie zapraszam do kontaktu

CZY OTRZYMAMY DOSTĘP DO WSZYSTKICH ZDJĘĆ?

Oczywiście tak. Otrzymacie dostęp do tzw. zdjęć poglądowych w rozdzielczości 800x600px. Na życzenie wykonam dla Was obróbkę graficzną wybranych fotografii w cenie 10 PLN/1 zdjęcie.

CZY ZDJĘCIA BĘDĄ DOSTĘPNE W GALERII INTERNETOWEJ?

Oczywiście tak. 300 wybranych zdjęć będzie dostępnych przez 2-3 miesiące w galerii internetowej po wpisaniu hasła, które otrzymacie najpóźniej po 2-3 tygodniach po ślubie.

ILE ZDJĘĆ OTRZYMAMY?

Otrzymacie 300 starannie wyselekcjonowanych zdjęć ślubnych w pełnej rozdzielczości – po profesjonalnej obróbce fotograficznej. Fotografię przekażę Wam osobiście lub przesyłką pocztową na pendrive’ie.

GDZIE WYKONUJESZ SESJE?

Reportaże i sesje ślubne wykonuję najczęściej w Toruniu i Trójmieście oraz ich okolicach w promieniu 200 km. Na życzenie oczywiście chętnie przyjadę pod wskazany adres w całej Polsce oraz za granicą.
SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ŚLUBNE ZDJĘCIA WASZYCH SPEŁNIONYCH MARZEŃ

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Obowiązek informacyjny związany z ustawą RODO:

1. Wysłanie wiadomości wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych jak Imię, nr telefonu, email, miejsce uroczystości – w celu przygotowania oferty i możliwości kontaktu w celu współpracy

2. Sposób przetwarzania to: skrzynka poczty elektronicznej oraz archiwum zapytań na serwerze Gmail, czas przetwarzania do 365 dni. Możliwość natychmiastowego usunięcia Państwa danych ze skrzynki odbiorczej i archiwum zapytań.

3. Administratorem Danych Osobowych jest Łukasz Pietrzak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Fotografia Łukasz Pietrzak z siedzibą w Toruniu.