fbpx
PROFESJONALNE REPORTAŻE ZDJĘCIOWE Z EVENTÓW I KONFERENCJI

Fotografia Eventowa Imprezy Konferencje

Fotografia eventowa na terenie całego kraju, Toruń, Trójmiasto (Gdańsk, Gdyna, Sopot), Bydgoszcz, Warszawa.

Fotografia eventowa to jedna z moich specjalności. W branży fotograficznej działam już 10 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w najlepszy sposób stworzę fotoreportaż z wydarzeń i spotkań firmowych, eventów, konferencji, lokalnych imprez.  Fotografuję na głównie na terenie Torunia i Trójmiasta, ale także nie obce mi są fotoreportaże na terenie Inowrocławia, Bydgoszczy, Grudziądza, Warszawy.

Do tej pory fotografowałem liczne konferencje branżowe jak np Forum Energetyczne Orlen (reportaż w Hotel Copernicus Toruń i elektrociepłownia Włocławek), Geofizyka Toruń, konferencje Gdańskiej Organizacji Turystycznej w Hotelu Hilton Gdańsk.

Współpracuję z agencjami eventowymi na terenie całego kraju wykonując reportaże fotograficzne na przygotowanych przez nich wydarzeniach, do tej pory były to m.in. branżowe spotkanie Asseco Data Systems, integracja pracowników Sii Poznań, premiera samochodów Volvo w Toruniu i Bydgoszczy, koncert charytatywny BNI kujawsko-pomorskie.

 

Zajrzyj niżej by poznać ofertę fotografii eventów, wydarzeń firmowych i konferencji.

Fotografia Eventowa Biznesowa Wydarzenia Konferencje Toruń Trójmiasto

Profesjonalna Fotografia Eventów - Wydarzenia firmowe i biznesowe - Konferencje - Imprezy

Zapraszam do współpracy zarówno przedsiębiorców i firmy, którym zależy na profesjonalnych fotografiach z przygotowanych przez nie eventów oraz osoby indywidualne chcące zrobić sobie pamiątkę w postaci pięknych profesjonalnych zdjęć. Zajmuję się fotografią eventową, fotoreportażem z ważnych wydarzeń.

A może wizerunkowa sesja w studio na potrzeby prezentacji firmy? Dobrze oświetlone, dopracowane zdjęcia studyjne stanowią wizytówkę przedsiębiorcy.
Sprawdź ofertę fotografii studyjnej:

STUDIO FOTOGRAFICZNE W TORUNIU

Kontakt
Profesjonalna Fotografia dla Firm

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl