fbpx
Łukasz Pietrzak

Fotograf Ślubny Toruń/Trójmiasto – Opinie

„Jedno zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów. To prawda, dlatego najlepszą reklamą dobrego fotografa ślubnego jest jego portfolio. Są jednak momenty, które wyrażają więcej niż 1000 zdjęć. Te chwile to uśmiech i wzruszenie Młodych Par, gdy po raz pierwszy oglądają swoje ślubne zdjęcia. To właśnie wtedy jestem pewien, że moja praca ma sens.”

 

 

Większość opinii znajdujących się poniżej to komentarze dotyczące moich usług z portali zankyou, weselezklasa, google firma, facebook, gdzie znajdziecie ich kopie.

Edyta i Łukasz

Wesele w lokalu Lokomotywa / Toruń

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Łukasz to profesjonalista w każdym calu! Na uroczystości i weselu był praktycznie niezauważalny, a jednak udało mu się uchwycić piękne momenty. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Łukasza widząc efekty jego pracy na ślubie znajomych.  Na opracowane zdjęcia czekaliśmy może tydzień lub dwa. Znakomity kontakt. Cena usług adekwatna do ich jakości. Gdybyśmy mieli decydować jeszcze raz, wybralibyśmy tak samo.

Fotograf z dobrym okiem, który doskonale wie jako operować światłem i umie uwiecznić ulotne emocje, to fachowiec, którego życzę każdej Młodej Parze.

Gosia i Witek

Kadyny Folwark Hotel & Spa / Myśliwski ślub Elbląg

Jeśli chcecie aby Wasze zdjęcia były perfekcyjne, szybko obrobione i zawsze do dyspozycji.. t.rafiliście idealnie! Łukasz jest fotografem z pasją i poczuciem estetyki.  Działa szybko, dyskretnie i niesamowicie starannie. Dzięki niemu będzie w posiadaniu pamiątki z Waszego wydarzenia do której zawsze z chęcią i z wzruszeniem będziecie wracać. Polecam bardzo!

Potrafi wykorzystać każdy walor otoczenia i wydobyć głębie ze wszystkiego!

Zosia i Damian

Mio Piano Toruń

Zdjęcia są niezwykle i magiczne. Stanowią fantastyczna pamiątkę do której się chętnie wraca. Pełen profesjonalizm. Polecam

Fantastyczny fotograf, który wychwytuje wyjątkowe chwile i przepiękne momenty z całej ceremonii ślubnej czy imprezy weselnej

Dominika i Filip

Uroczystość weselna Sala Barbarka

Z całego serca polecam Łukasza wszystkim parom młodym! Absolutny profesjonalizm! Cieszymy się, że mamy taką wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu! 🙂 Dziękujemy raz jeszcze Łukasz!

Korzystając z usług Łukasza możecie czuć się spokojnie i bezpiecznie, uchwyci każdy ważny moment Waszego wyjątkowego dnia, a przy tym jest totalnie niezauważalny!

Natalia i Marcin

Uroczystość w Brodnicy / Hotel Cykada

Lepszego nie znam! Porusza się jak cień, masz wrażenie, że pan fotograf się gdzieś zapodział, a potem okazuje się, że właśnie w tym czasie zrobił najlepsze ujęcia.  Profesjonalny, bardzo uprzejmy, z poczuciem humoru. Jesteśmy baaardzo zadowoleni z relacji ślubu, wesela jak i z sesji plenerowej. Polecam!!!!!!!!

Fotki są naturalne, potrafi wychwycić emocje.

Agata i Piotr

Ślub w Inowrocławiu / Cambria Salon Bankietowy

Podczas ślubu i wesela Łukasz był praktycznie niezauważalny. Łukasz doskonale potrafił pozbyć się stresu przed aparatem, sesje odbywały się w bardzo sympatycznej atmosferze (…) Poza tym, nie dało się nie zauważyć, że jest to człowiek profesjonalista z sercem do fotografii. Album oraz wydruki również spełniły nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem- polecam! Jedyny problem jaki będziecie mieli to wybór zdjęć do albumu ślubnego- przygotujcie się od razu na to, że nie uda się zmieścić w limicie

Na duży plus zasługuje również tempo pracy- nie spotkałam się z fotografem, który tak szybko realizowałby swoje zlecenia.

Magda i Mateusz

Wesele Przy Złotej Wyspie / Złotoria

Łukasz był z nami w najważniejszym dla nas dniu – w dniu naszego ślubu. Zarówno w kościele jak i na samej imprezie był praktycznie niezauważalny dla nas i dla gości, a mimo to bez problemu uzyskał bardzo dużo pięknych kadrów za które bardzo dziękujemy Pracowaliśmy też razem przy sesji plenerowej, było dużo śmiechu, luzu, ale też inicjatywy i rekomendacji ze strony samego fotografa. Zdjęcia otrzymaliśmy w terminie, jakość bez zarzutu Łukasz to ‚solidna’ firma, bardzo polecamy!

Pełen profesjonalizm! Skupienie, perfekcja, spokój.

Kasia i Kamil

Ślub i sesja w Wenecji / Włochy

Łukasz towarzyszył nam w tym ważnym dniu. Był upał, pobudka o 5 rano, przerwane śniadanie – akurat było dobre światło – i fukający nań gondolier, bo pan fotograf wymyślał takie ujęcia, że łódka niemalże fruwała po Canal Grande 🙂 Słowem – pełen profesjonalizm. Jak trzeba to biega z aparatem i całym osprzętem od świtu do zachodu słońca! I mam na to dowody! Pakiet pięknych zdjęć pojawił się szybciej niż nowożeńcy z podróży poślubnej, nie wspominając o tych ujęciach, które na cito na naszą prośbę jeszcze cieplutkie były przesyłane rodzinie i przyjaciołom, żeby byli na bieżąco.

Cierpliwość, zrozumienie, dobre oko, terminowość i „wychwytywanie tych chwil” cechują pracę Łukasza

Agnieszka Szuta-Rusińska

Just Love WEDDINGS - współpraca z renomowaną konsultantką

Jako wedding planner miałam przyjemność współpracować z Łukaszem niejednokrotnie przy organizowanych przeze mnie ślubach i weselach.  Łukasz dba także o sprawną realizację usługi, aby para młoda mogła jak najszybciej cieszyć się swoimi pięknymi zdjęciami! Dziękujemy!

 Łukasz działa bardzo profesjonalnie i rzetelnie, a przy tym jest sympatyczną osobą, która szybko nawiązuje kontakt z parą młodą.

Justlove.pl

Gosia i Jurek

Wesele na Kaszubach - Ośrodek Adler

Łukasza charakteryzuje pełen profesjonalizm, nie jest nachalny, wykonując swoją prace jest wręcz niezauważalny, jest dla tych, którzy nie lubią obiektywu i czują się w jego obecności niezręcznie. Zdjęcia są pełne świeżości i pozytywnej energii. Polecam!

Organizując ślub i szukając fotografa zależało nam na tym aby zdjęcia były naturalne, odzwierciedlały tę wyjątkową atmosferę naszego dnia. Nie zawiedliśmy się, właśnie tak było!

Gosia i Wojtek

Ślub w Chełmży, Bazylika Katedralna

Na ślubie jak i na weselu był niemal nie zauważalny przez co narobil ogromną ilość pięknych i niesamowitych zdjęć. Uwiecznione, cudowne chwile będą dla nas pamiątką do końca życia lub raczej będą sentymentalną podróżą w przeszłość, która zaczęła się bardzo szczęśliwie i trwa do dziś. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że to właśnie Ty Łukaszu byłeś z nami tego dnia. Pełny profesjonalizm, który polecamy każdemu!

Praca z Łukaszem to była czysta przyjemność. Pozytywny, przyjacielski i przygotowany na każdą okazje.

Mariola i Marcin

Ślub w Brodnicy

Od pierwszych sekund współpracy doskonale wiedzieliśmy z żoną, że powieżylismy tak ważną dla nas rzecz, jaką są zdjęcia ślubne, w najlepsze możliwe ręce. Do każdego zdjęcia przykłada się tak, jakby to ono miało być tym najlepszym ze wszystkich, przez co mamy niemałe kłopoty żeby wyselekcjonować te do albumu bo chciałoby się wywołać je wszystkie

Specjalista w każdym calu, otwarty na wszystkie propozycje i sam posiadający niezwykłą wizję ujęcia gdy tylko spojrzy na otoczenie

Agnieszka i Dawid

Ślub w Arkadii, Lisewiec

Łukasza znalazłam całkiem przypadkiem i niezmiernie się cieszę, że los w taki sposób nami pokierował! Dzięki Niemu nasze zdjęcia ślubne są niesamowite, niepowtarzalne i przepełnione pozytywną energią. Jest świetnym fotografem, ma wspaniałe wyczucie  oraz zdolności. Każde ujęcie jest bardzo profesjonalne. Wie dokładnie jak uchwycić niepowtarzalny moment tę „Ulotną Chwilę”… Jeżeli potrzebuję Fotografa to wiem, że to jest Ta właściwa osoba i na pewno skorzystam z jego usług jeszcze nie raz. Dzięki poleceniom z mojej strony, Łukasz uszczęśliwił kilka innych osób swoimi wspaniałymi zdjęciami, a To tylko potwierdza jak świetnym jest Fotografem. Polecam, Polecam, Polecam bo naprawdę warto!

Ma świetne oko i wielką miłość do Fotografii co jest w tym wypadku najistotniejsze!

SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ŚLUBNE ZDJĘCIA WASZYCH SPEŁNIONYCH MARZEŃ

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl
Każdym zdjęciem opowiem historię Waszego szczęścia i na zawsze zatrzymam ulotne chwile, zmieniając najpiękniejsze wspomnienia w zmysłowe obrazy pełne emocji…
…te słowa nabierają znaczenia, tylko jeśli potwierdzają je
szczere opinie i rzetelne rekomendacje