Łukasz Pietrzak

Fotograf Ślubny Toruń/Trójmiasto – Opinie

„Jedno zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów. To prawda, dlatego najlepszą reklamą dobrego fotografa ślubnego jest jego portfolio. Są jednak momenty, które wyrażają więcej niż 1000 zdjęć. Te chwile to uśmiech i wzruszenie Młodych Par, gdy po raz pierwszy oglądają swoje ślubne zdjęcia. To właśnie wtedy jestem pewien, że moja praca ma sens.”

Gosia i Jurek

Wesele na Kaszubach - Ośrodek Adler

Łukasza charakteryzuje pełen profesjonalizm, nie jest nachalny, wykonując swoją prace jest wręcz niezauważalny, jest dla tych, którzy nie lubią obiektywu i czują się w jego obecności niezręcznie. Zdjęcia są pełne świeżości i pozytywnej energii. Polecam!

Organizując ślub i szukając fotografa zależało nam na tym aby zdjęcia były naturalne, odzwierciedlały tę wyjątkową atmosferę naszego dnia. Nie zawiedliśmy się, właśnie tak było!

Gosia i Wojtek

Ślub w Chełmży, Bazylika Katedralna

Na ślubie jak i na weselu był niemal nie zauważalny przez co narobil ogromną ilość pięknych i niesamowitych zdjęć. Uwiecznione, cudowne chwile będą dla nas pamiątką do końca życia lub raczej będą sentymentalną podróżą w przeszłość, która zaczęła się bardzo szczęśliwie i trwa do dziś. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że to właśnie Ty Łukaszu byłeś z nami tego dnia. Pełny profesjonalizm, który polecamy każdemu!

Praca z Łukaszem to była czysta przyjemność. Pozytywny, przyjacielski i przygotowany na każdą okazje.

Mariola i Marcin

Ślub w Brodnicy

Od pierwszych sekund współpracy doskonale wiedzieliśmy z żoną, że powieżylismy tak ważną dla nas rzecz, jaką są zdjęcia ślubne, w najlepsze możliwe ręce. Do każdego zdjęcia przykłada się tak, jakby to ono miało być tym najlepszym ze wszystkich, przez co mamy niemałe kłopoty żeby wyselekcjonować te do albumu bo chciałoby się wywołać je wszystkie

Specjalista w każdym calu, otwarty na wszystkie propozycje i sam posiadający niezwykłą wizję ujęcia gdy tylko spojrzy na otoczenie

Agnieszka i Dawid

Ślub w Arkadii, Lisewiec

Łukasza znalazłam całkiem przypadkiem i niezmiernie się cieszę, że los w taki sposób nami pokierował! Dzięki Niemu nasze zdjęcia ślubne są niesamowite, niepowtarzalne i przepełnione pozytywną energią. Jest świetnym fotografem, ma wspaniałe wyczucie  oraz zdolności. Każde ujęcie jest bardzo profesjonalne. Wie dokładnie jak uchwycić niepowtarzalny moment tę „Ulotną Chwilę”… Jeżeli potrzebuję Fotografa to wiem, że to jest Ta właściwa osoba i na pewno skorzystam z jego usług jeszcze nie raz. Dzięki poleceniom z mojej strony, Łukasz uszczęśliwił kilka innych osób swoimi wspaniałymi zdjęciami, a To tylko potwierdza jak świetnym jest Fotografem. Polecam, Polecam, Polecam bo naprawdę warto!

Ma świetne oko i wielką miłość do Fotografii co jest w tym wypadku najistotniejsze!

SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ŚLUBNE ZDJĘCIA WASZYCH SPEŁNIONYCH MARZEŃ

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl
Każdym zdjęciem opowiem historię Waszego szczęścia i na zawsze zatrzymam ulotne chwile, zmieniając najpiękniejsze wspomnienia w zmysłowe obrazy pełne emocji…
…te słowa nabierają znaczenia, tylko jeśli potwierdzają je
szczere opinie i rzetelne rekomendacje

Formularz Kontaktowy:

Obowiązek informacyjny związany z ustawą RODO:

1. Wysłanie wiadomości wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych jak Imię, nr telefonu, email, miejsce uroczystości – w celu przygotowania oferty i możliwości kontaktu w celu współpracy

2. Sposób przetwarzania to: skrzynka poczty elektronicznej oraz archiwum zapytań na serwerze Gmail, czas przetwarzania do 365 dni. Możliwość natychmiastowego usunięcia Państwa danych ze skrzynki odbiorczej i archiwum zapytań.

3. Administratorem Danych Osobowych jest Łukasz Pietrzak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Fotografia Łukasz Pietrzak z siedzibą w Toruniu.