fbpx
11 marca, 2018

Fotografia Ślubna Toruń – Patrycja & Wojtek/Pałac Romantyczny

Fotografia ślubna Toruń – Trójmiasto

Fotografia ślubna Toruń – wpisując to hasło natkniesz się na moje reportaże ślubne na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego i jego okolicach. Pamiętajcie, podróżuję często do Trójmiasta (Sopot Gdynia, Gdańsk – kolejność przypadkowa:)) jak i po całym kraju, a nawet dalej jeśli jest taka potrzeba. Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia i chcielibyście abym to ja dokumentował Wasz dzień ślubu to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Piękny ślub Patrycji i Wojtka miał miejsce w Gotskowie (okolice Torunia), w zabytkowym, gotyckim kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z przełomu XIII i XIV wieku (www.parafia-gostkowo.pl). Nieopodal znajduje się bardzo wyjątkowe miejsce, gdzie odbyła się zabawa weselna dla rodziny i przyjaciół. Mowa o Pałacu Romantycznym w Turznie (www.palac-romantyczny.com). Ta nietuzinkowa rezydencja w stylu eklektycznym powstała w XIX wieku według projektu Henryka Marconiego. Gościły tu takie persony jak Fryderyk Chopin czy Józef Haller. Nic więc dziwnego, że wiele Par Młodych marzy o weselu we wnętrzach tego pięknego Pałacu. Sam mam przyjemność co roku gościć tutaj na licznych reportażach z uroczystości weselnych, chrztu i rodzinnych. Zdarzyły się też sesje biznesowe w tym miejscu. Wiele pomieszczeń, park i zaplecze sprawiają, że odnajdzie się tu każdy, kto chce spędzić wyjątkowe chwile ze swoją rodziną czy też bliskimi.

O muzykę na weselu zadbał zespół DJ & Wodzirej Party Boys Band (www.partyboysband.bydgoszcz.pl). Chłopaki znakomicie dobrali muzykę pod gości bawiących się na parkiecie, używając klasycznych hitów jak Modern Talking kończąc na Guns’n’Roses, Metallica i Nirvana. Te nazwy mówią same za siebie – na sali był prawdziwy ogień!

O ozdoby, bukiety, wianki zadbali Magda i Adrian z Wesele z Naturą (weseleznatura.pl) którzy pokazują piękno prostych,  klasycznych, kompozycji kwiatowych w stylu rustykalnym. Zawsze ze świeżych kwiatów, zawsze ręcznie robione. Bardzo miła współpraca, świetne efekty, fajni ludzie – polecam!

Serdecznie zapraszam do obejrzenia ślubnego reportażu z dnia Patrycji i Wojtka.

Więcej historii ślubnych znajdziesz na -> BLOG

RECENT POSTS