fbpx
Para Młoda na Bulwarze Filadelficjkim w Toruniu
7 maja, 2017

Fotografia Ślubna Toruń

Baśniowe Miasto Otulone Magią

Fotografia ślubna i Toruń… To związek idealny. Cudowne miasto, w którym na każdym kroku można odkryć skarby historii wkomponowane w rozpędzone miasto i piękną przyrodę to idealna scenografia dla oryginalnej sesji plenerowej. Sam Toruń otulają średniowieczne zamki oraz piękne parki. Lasy i rezerwaty przyrody, które zapewniają malownicze kadry ślubne. Zapraszam Was, na krótki spacer po możliwościach, jakie zapewnia nam Toruń. Być może niebawem wykorzystam je wspólnie podczas Waszej wymarzonej sesji.

FOTOGRAF ŚLUBNY Z TORUNIA

Nazywam się Łukasz Pietrzak i jestem fotografem ślubnym z Torunia. Właśnie tutaj najczęściej wykonuję reportaże i plenerowe zdjęcia ślubne, dzięki którym za każdym razem odkrywam moje miasto na nowo. Wystarczy wyjechać poza jego granice, aby zanurzyć się w baśniowej rzeczywistości pełnej średniowiecznych zamków, rozśpiewanych lasów i krajobrazów, które kuszą atmosferą tajemnicy. Właśnie dlatego każda sesja ślubna w Toruniu i jego okolicach wywołuje we mnie przyjemny dreszczyk, który zmieniam w nastrojowe i oryginalne zdjęcia ślubne. A mogło być przecież zupełnie inaczej, gdybym w trakcie studiów nie zakochał się w fotografii…

Gosia i Jurek

SESJA ŚLUBNA W TORUNIU

Niesamowity klimat kamiennych uliczek, piękna architektura wtulona w zieleń parków, nadwiślańskie klimaty, niezwykła atmosfera Starówki i bajkowe okolice… W Toruniu fotograf ma wszystko, aby podczas sesji ślubnej w wyjątkowy sposób zatrzymać czas.

Organizując ślub i szukając fotografa zależało nam na tym aby zdjęcia były naturalne, odzwierciedlały tę wyjątkową atmosferę naszego dnia. Nie zawiedliśmy się, właśnie tak było!

Gosia i Jurek

CIEKAWE MIEJSCA NA SESJĘ ŚLUBNĄ W TORUNIU

REPORTAŻ ŚLUBNY – TORUŃ

Na mapie Torunia i najbliższych okolic znajdują się wprost wymarzone miejsca, które zapewniają piękną scenografię dla oryginalnej sesji ślubnej.

TORUŃSKA STARÓWKA

Nastrojowe kamieniczki, magia ulicy Szerokiej z jej kolorowymi witrynami sklepów, ratusz, wieża zegarowa, pomnik Kopernika, Dwór Artusa, Brama Mostowa, Baszta Gołębia i piękne zakamarki Toruńskiej Starówki… Wystarczy odrobina kreatywności, aby kadry wypełniły się magią oryginalnej sesji ślubnej, która połączy najpiękniejsze widoki ze spontanicznym nastrojem zdjęć. Warto pamiętać, że toruńska Starówka została uznana za jeden z siedmiu cudów Polski. Nic więc dziwnego, że zdjęcia ślubne wychodzą tu… cudownie.

BULWAR FILADELFIJSKI

Bulwar Filadelfijski to kolejna świetna propozycja na romantyczną i oryginalną sesję ślubną. Piękna nadwiślańska panorama zapewnia romantyczne krajobrazy, ale jeżeli Para Młoda ma ochotę na nieco bardziej awangardową sesję, to warto wykorzystać… mury, na których widnieją cytaty i fragmenty dialogów z „Rejsu”, ponieważ właśnie tutaj w 1970 nakręcono ten kultowy film.

RUINY ZAMKU KRZYŻACKIEGO

Ciekawym pomysłem na zdjęcia ślubne w Toruniu jest sesja przy średniowiecznych murach miejskich i Krzywej Wieży, a zwłaszcza pośród ruin zamku krzyżackiego. Po zmroku jarzą się tu przyćmione światła, które zapewniają romantyczny blask i nadają zdjęciom wyjątkowego charakteru. Sesja w takim klimacie kusi spontanicznymi fotografiami lub zaplanowanym scenariuszem.

TORUŃSKIE PARKI I OKOLICE

Planty, Las Piwnicki, Barbarka i Puszcza Bydgoska to miejsca, w których plenerowa sesja ślubna kusi baśniowymi widokami, błogim spokojem natury i cudownymi miejscami, które natura stworzyła specjalnie dla Młodych Par. Przez lata pracy jako fotograf ślubny odkryłem urocze zakątki, gdzie zdjęcia zachwycają nastrojową grą światła i otulają Młodą Parę niezwykłym krajobrazem.

HALA SPORTOWA PRZY UL. BEMA

Lekkoatletyczna hala widowiskowo-sportowa przy ul. Bema to idealne miejsce… na oryginalną sesję ślubną. Nowoczesna bryła hali, wyjątkowy klimat wnętrza i oświetlenie tego miejsca to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych plenerowych zdjęć ślubnych oraz wspaniała propozycja dla Par, dla których sport to prawdziwa pasja.

Para Młoda w Dworze Artusa w Toruniu

TORUŃ – WNĘTRZA DWÓR ARTUSA

W samym sercu historycznego Gdańska przy tzw. Trakcie Królewskim mieści się Dwór Artusa, który zachwyca swoim niezwykłym wnętrzem. Stylowe sklepienia renesansowej architektury, gobeliny, cenne obrazy i zachwycająca gra światła to sceneria, w której zdjęcia ślubne zachwycają swoim nastrojem oraz klasyczną elegancją.

A może porozmawiamy od razu o Waszej sesji ślubnej?

Fotografia ślubna TORUŃ

Fotografia ślubna jest zakochana w Toruniu i Trójmieście z wzajemnością, dlatego cieszę się, że jako fotograf związałem się właśnie z tymi miejscami.

NAJCZĘŚCIEJ WYKONUJĘ ZDJĘCIA ŚLUBNE WŁAŚNIE TUTAJ

… ale chętnie zatrzymam dla Was czas w całej Polsce, ponieważ miłość nie zna żadnych granic.

ODKRYJ PEŁNĄ OFERTĘ
SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ŚLUBNE ZDJĘCIA WASZYCH SPEŁNIONYCH MARZEŃ

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl

[contact-form-7 id=”2815″]

RECENT POSTS