fbpx

ODPOWIEDZI W SZYBKIM UJĘCIU

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TORUŃ/TRÓJMIASTO FAQ

Wybór fotografa ślubnego to ważna decyzja, ponieważ zdjęcia są najpiękniejszą pamiątką jednego z najważniejszych dni w życiu. Właśnie dlatego znajdziecie tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Mam nadzieję, że informacje pomogą Wam zmienić wątpliwości w 100% pewność.

ZOBACZ NAJCZĘSTRZE PYTANIA I ODPOWIEDZI
WSÓŁPRACA

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

Miła atmosfera, szczerość i zaufanie to podstawa udanej sesji ślubnej. Ze swojej strony zapewniam pozytywną energię, całkowite zaangażowanie oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy.

Z uwagą wsłucham się w każdą sugestię, a na życzenie uzupełnię je o własne propozycje lub zaoferuję rozwiązania dopasowane do Waszych indywidualnych życzeń.

Podczas sesji stanę się „niewidzialny”, aby nie rozpraszać Waszego szczęścia oraz uwagi Waszych Bliskich i zaproszonych Gości.

OFERTA

CO OBEJMUJE REPORTAŻ SLUBNY?

Proponowany przez mnie reportaż ślubny obejmuje:

  • Spotkanie osobiste
  • Przygotowania na 2-4h przed rozpoczęciem ceremonii
  • Reportaż z przygotowań do ślubu
  • Reportaż z błogosławieństwa
  • Reportaż z ceremonii zaślubin
  • Reportaż z przyjęcia weselnego
  • Mini sesja plenerowa na Wasze  życzenie (w przerwie wesela – bez dodatkowych kosztów)

ZDJĘCIA

ILE ZDJĘĆ ŚLUBNYCH OTRZYMAMY?

Standardowa oferta obejmuje 350 starannie wyselekcjonowanych zdjęć po obróbce fotograficznej, w pełnej rozdzielczości, przekazanych na pendrive’ie.

Otrzymacie ponadto dostęp do galerii internetowej z 300 zdjęciami dostępnej na dedykowane hasło.

Zdjęcia w galerii dostępne będą po 2-3 tygodniach po ślubie przez minimum 2 miesiące. Przez ten czas Wy i Wasi bliscy oraz znajomi możecie odwiedzać galerię, jeśli udostępnicie Im hasło.

TERMIN

KIEDY OTRZYMAMY GOTOWE ZDJĘCIA?

Ustaloną wg pakietu ilość wyselekcjonowanych zdjęć na serwerze lub pendrive’ie oraz z dostępem do galerii na hasło przekazuję zazwyczaj po 2-3 tygodniach, licząc od daty Waszego ślubu.

SESJA ŚLUBNA

CZY MOŻEMY ZAMÓWIĆ DODATKOWĄ SESJĘ ŚLUBNĄ?

Jak najbardziej tak. Chętnie pomogę wybrać nastrojowe miejsce oraz zrealizować wizję Waszej oryginalnej sesji ślubnej. Dostępne są standardowe wersje pleneru ślubnego ok 2 – 3h w okolicach Torunia jak i całodniowe sesje wyjazdowe na terenie kraju (i dalej!)

CENA

ILE KOSZTUJE REPORTAŻ I SESJA ZDJĘCIOWA?

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy – w ciągu 24h na podstawie krótkiej ankiety przygotuję dla Was pełną ofertę wraz z wyceną.

ZASIĘG DZIAŁALNOŚCI

CZY WYKONUJESZ SESJE ŚLUBNE POZA TORUNIEM I TRÓJMIASTEM?

Najczęściej fotografuję w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Toruniu oraz miejscowościach położonych w promieniu do 200 km. Wykonuję sesje również w innych miastach Polski – miłość nie uznaje żadnych granic 🙂 Wiele realizacji wykonałem do tej pory na kujawach, pomorzu, kaszubach i mazurach.

DOJAZD

CZY CENA OBEJMUJE DOJAZD?

Tak, jednak tylko w przypadku miejscowości oddalonych do 100 km od siedzimy, czyli Torunia. Inne dystanse poddawane są indywidualnej wycenie, uwzględniającą skomunikowanie miast jak i odległość.

Terminy

Z JAKIM WYPRZEDZENIEM NALEŻY REZERWOWAĆ SESJĘ?

Oczywiście, im szybciej tym lepiej. O wyborze fotografa ślubnego warto pomyśleć rok, a najpóźniej 6 miesięcy przed datą planowanego ślubu. Tak jest i w moim przypadku.

SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ŚLUBNE ZDJĘCIA WASZYCH SPEŁNIONYCH MARZEŃ

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl