ODPOWIEDZI W SZYBKIM UJĘCIU

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TORUŃ/TRÓJMIASTO FAQ

Wybór fotografa ślubnego to ważna decyzja, ponieważ zdjęcia są najpiękniejszą pamiątką jednego z najważniejszych dni w życiu. Właśnie dlatego znajdziecie tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Mam nadzieję, że informacje pomogą Wam zmienić wątpliwości w 100% pewność.

ZOBACZ NAJCZĘSTRZE PYTANIA I ODPOWIEDZI
WSÓŁPRACA

CZY MOŻEMY LICZYĆ NA MIŁĄ WSPÓŁPRACĘ?

Miła atmosfera, szczerość i zaufanie to podstawa udanej sesji ślubnej. Ze swojej strony zapewniam pozytywną energię, całkowite zaangażowanie oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy.

Z uwagą wsłucham się w każdą sugestię, a na życzenie uzupełnię je o własne propozycje lub zaoferuję rozwiązania dopasowane do Waszych indywidualnych życzeń.

Podczas sesji stanę się „niewidzialny”, aby nie rozpraszać Waszego szczęścia oraz uwagi Waszych Bliskich i zaproszonych Gości.

ZASIĘG DZIAŁALNOŚCI

CZY WYKONUJESZ SESJE ŚLUBNE POZA TORUNIEM I TRÓJMIASTEM?

Najczęściej fotografuję w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Toruniu oraz miejscowościach położonych w promieniu do 200 km. Wykonuję sesje w innych miastach Polski, ponieważ miłość nie uznaje żadnych granic.

OFERTA

CO OBEJMUJE REPORTAŻ SLUBNY?

Proponowany przez mnie reportaż ślubny obejmuje:

  • Spotkanie osobiste
  • Przygotowania na 2-4h przed rozpoczęciem ceremonii
  • Reportaż z przygotowań do ślubu
  • Reportaż z błogosławieństwa
  • Reportaż z ceremonii zaślubin
  • Reportaż z przyjęcia weselnego
  • Mini sesja plenerowa (w przerwie wesela – bez dodatkowych kosztów)

ZDJĘCIA

ILE ZDJĘĆ ŚLUBNYCH OTRZYMAMY?

Standardowa oferta obejmuje 300 starannie wyselekcjonowanych zdjęć po obróbce fotograficznej, w pełnej rozdzielczości, przekazanych na pendrive’ie.

Otrzymacie ponadto dostęp do galerii internetowej z 300 zdjęciami dostępnej pod www.lukaszpietrzak.pl na dedykowane hasło.

Zdjęcia w galerii dostępne będą po 2-3 tygodniach po ślubie przez minimum 2 miesiące. Przez ten czas Wy i Wasi bliscy oraz znajomi możecie odwiedzać galerię, jeśli udostępnicie Im hasło.

DOSTĘP

CZY OTRZYMAMY DOSTĘP DO WSZYSTKICH ZDJĘĆ?

Oczywiście tak – otrzymacie wszystkie udane zdjęcia (800-1000sztuk) w postaci tzw. wglądówek (800x600px). Na Wasze życzenie mogę wskazane zdjęcie poddać obróbce fotograficznej w cenie 10 PLN/1 szt.

TERMIN

KIEDY OTRZYMAMY GOTOWE ZDJĘCIA?

300 wyselekcjonowanych zdjęć na pendrive’ie oraz z dostępem do galerii na hasło otrzymacie po 2-3 tygodniach, licząc od daty Waszego ślubu.

ALBUM

CZY OTRZYMAMY ŚLUBNY ALBUM ZE ZDJĘCIAMI ŚLUBNYMI?

Tak. W komplecie otrzymacie 100-stronicowy stylowy album oprawiony w płótno ze 100 fotografiami w wersji tradycyjnej (papierowej) w formacie 20×30 cm.

SESJA ŚLUBNA

CZY MOŻEMY ZAMÓWIĆ DODATKOWĄ SESJĘ ŚLUBNĄ?

Jak najbardziej tak. Chętnie pomogę wybrać nastrojowe miejsce oraz zrealizować wizję Waszej oryginalnej sesji ślubnej

CENA

ILE KOSZTUJE REPORTAŻ I SESJA ZDJĘCIOWA?

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy – w ciągu 24h na podstawie krótkiej ankiety przygotuję dla Was pełną ofertę wraz z wyceną.

ZASIĘG DZIAŁALNOŚCI

CZY WYKONUJESZ SESJE ŚLUBNE POZA TORUNIEM I TRÓJMIASTEM?

Najczęściej fotografuję w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Toruniu oraz miejscowościach położonych w promieniu do 200 km. Wykonuję sesje w innych miastach Polski, ponieważ miłość nie uznaje żadnych granic.

DOJAZD

CZY CENA OBEJMUJE DOJAZD?

Tak, jednak tylko w przypadku Trójmiasta i Torunia oraz miejscowości oddalonych do 100 km od siedziby.

Terminy

Z JAKIM WYPRZEDZENIEM NALEŻY REZERWOWAĆ SESJĘ?

Oczywiście, im szybciej tym lepiej. O wyborze fotografa ślubnego warto pomyśleć rok, a najpóźniej 6 miesięcy przed datą planowanego ślubu. Tak jest i w moim przypadku.

SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ŚLUBNE ZDJĘCIA WASZYCH SPEŁNIONYCH MARZEŃ

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl

Obowiązek informacyjny związany z ustawą RODO:

1. Wysłanie wiadomości wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych jak Imię, nr telefonu, email, miejsce uroczystości – w celu przygotowania oferty i możliwości kontaktu w celu współpracy

2. Sposób przetwarzania to: skrzynka poczty elektronicznej oraz archiwum zapytań na serwerze Gmail, czas przetwarzania do 365 dni. Możliwość natychmiastowego usunięcia Państwa danych ze skrzynki odbiorczej i archiwum zapytań.

3. Administratorem Danych Osobowych jest Łukasz Pietrzak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Fotografia Łukasz Pietrzak z siedzibą w Toruniu.