fbpx
pocałunek w ogrodach w turznie
15 lipca, 2016

Fotografia ślubna Turzno – Pałac Romantyczny

Fotografia ślubna Turzno – Reportaż z Ceremonii Ślubnej w Pałacu Romantycznym

Fotografia ślubna Turzno – co roku mam przyjemność dokumentować reportaże z ceremonii ślubnych i uroczystości rodzinnych w Pałacu Romantycznym w Turznie (www.palac-romantyczny.com). W Polsce coraz większą popularnością cieszą się  śluby w plenerze, czyli ceremonia zaślubin pod gołą chmurką. W specjalnie wyznaczonym miejscu ślubu plenerowego przygotowywana jest sceneria i ozdoby ślubne, a najczęściej stawiany jest biały namiot. Namiot to nie tylko ochrona przed ewentualnym deszczem. Zazwyczaj jest on też schronieniem przed gorącymi promieniami słonecznymi, które często towarzyszą ślubom w trwającym w Polsce sezonie ślubnym.

Miałem przyjemność udokumentować właśnie taką uroczystość dzięki Natalii i Kamilowi, którzy na co dzień mieszkają w Wielkiej Brytanii. Narzeczeni wrócili w rodzinne okolice Panny Młodej – Torunia – by tu powiedzieć uroczyste „tak”. Dzień upłynął błyskawicznie: od przygotowań w apartamencie małżeńskim w Pałacu, przez przysięgę, pierwszy taniec i sesję plenerową. Co ważne pogoda dopisała. W pełnym słońca dniu, zaraz po przysiędze małżeńskiej przed urzędnikiem urzędu stanu cywilnego, udałem się z Parą Młodą na niedługą sesję plenerową.

Na terenie Pałacu Romantycznego znajduje się piękny park, idealny na romantyczny spacer z Parą Młodą. Znajdziemy tu również urocze jeziorko oraz bez problemu zagłębimy się w „leśne klimaty”, pomiędzy wyrastające nieopodal drzewa.

Zapraszam do galerii zdjęć ślubnych Natalii i Kamila.

RECENT POSTS