fbpx
11 grudnia, 2019

Restauracja Lokomotywa – Wesele Edyty i Łukasza

Restauracja Lokomotywa – Wesele Edyty i Łukasza.

Edytę i Łukasza miałem przyjemność poznać kilkadziesiąt wesel temu 🙂 Wówczas jako gości weselnych na jednym ze ślubów. Decyzja o tym, że zostanę ich fotografem, bardzo mnie ucieszyła. To kolejne docenienie starań jakie pokładam by klienci byli maksymalnie zadowoleni. Zarówno ze zdjęć jak i całości współpracy na linii Para Młoda – Fotograf ślubny.

Bohaterowie dnia na miejsce Ceremonii ślubnej wybrali mały, uroczy kościół parafialny imienia Ignacego Loyoli w Młyńcu Drugim, tuż pod Toruniem (LINK). Po kilkuletniej przerwie również miło mi powrócić do tej świątyni. Urok starych desek, kameralna powierzchnia i klimat całego miejsca jest niepowtarzalny.

Restauracja Lokomotywa została wybrana na miejsce zabawy weselnej. Jest to sala weselna w Toruniu, położona tuż przy Dworcu Miasto. Jest to wyjątkowa, prawdopodobnie jedyna sala, której wystrój nawiązuje właśnie do klimatów „lokomotywowych”. Jak było na parkiecie? Dzięki zespołowi SHADOW z Torunia, znanym mi z samych udanych imprez weselnych, istny ogień!

Z mojej strony użyłem zaawansowanego oświetlenia fotograficznego w postaci kilku, wyzwalanych jednocześnie, lamp błyskowych. Pozwoliło to wydobyć głębię kolorów na zdjęciach oraz podkreślić dynamizm podczas tańców. Dodam, że samą Ceremonię fotografowałem już po zmianach sprzętowych. Głównie chodzi o specjalistyczne aparaty, które nie wydają z siebie najmniejszego dźwięku migawki. Zalety? Dyskretna fotografia, która nie przeszkadza ani na moment w przeżywaniu pełnych emocji podczas uroczystości ślubnej.

Serdecznie zapraszam na reportaż zdjęciowy. Jeśli chcecie poznać więcej historii ślubnych – na BLOG

 

RECENT POSTS