Panorama Wenecji
26 października, 2018

Sesja Ślubna Włochy Wenecja

Sesja Ślubna Włochy – Wenecja

 

Kasia i Kamil w Wenecji byli już nie raz. Para Narzeczonych zakochała się w tym wyjątkowym miejscu na tyle by wymarzyć sobie ślub, własnie tutaj. Marzenia są po to aby je spełniać! Długa podróż, kilka przeciwności losu jak odwołane/przełożone loty, długie godzinne oczekiwania…i udało się, jesteśmy na miejscu. Wenecji chyba nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać, urokliwe wąskie uliczki, wyjątkowe „wodne” trasy, gondole, zabytkowe budownictwo. Nie ma róży bez kolców – cała masa turystów. Na szczęście razem z Parą Młodą pozwoliliśmy się zagubić w dalszych krańcach Wenecji, z dala od zgiełku, turystów, smakując prawdziwego klimatu miasta.

Charakterni gondolierzy dali kilka razy znać o sobie, sam byłem przegoniony z krańca łodzi na bok, ponieważ nie współpracowałem z zamysłem Pana gondoliera. No nic, słyszałem, że większość turystów dostaje ochrzan 🙂 To był bardzo intensywny czas, kilometry pokonane pieszo, pełno uliczek przemierzonych o własnych siłach, jak i gondolą, czy też wodnymi taksówkami. Jak było? Zapraszam Was na krótki reportaż!

PS. jeśli marzy się Wam ślub we Włoszech to mam do polecenia wspaniałą organizatorkę w tej dziedzinie: www.wloskislub.com

Więcej historii ślubnych znajdziesz na moim Blogu

RECENT POSTS