fbpx
Panorama Wenecji
26 października, 2018

Sesja Ślubna w Wenecji

Sesja ślubna w Wenecji

 

Sesja ślubna w Wenecji była marzeniem Kasi i Kamila. To urokliwe miasto we Włoszech jest częstym miejscem wakacyjnych odwiedzin Pary Młodej. Para Narzeczonych była tutaj niejednokrotnie i zakochała się w tym wyjątkowym miejscu. Miłość do Wenecji była na tyle duża, by Para wymarzyła sobie ślub, właśnie tutaj. Marzenia są po to aby je spełniać! Długa podróż, kilka przeciwności losu jak odwołane/przełożone loty, długie godzinne oczekiwania…i udało się, jesteśmy na miejscu.

Wenecji chyba nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. Urokliwe wąskie uliczki, wyjątkowe „wodne” trasy, gondole, zabytkowe budownictwo to atuty tego wyjątkowego miasta. Nie ma jednak róży bez kolców, czyli całej masy turystów na każdym progu. W całym tym zgiełku razem z Parą Młodą zawędrowaliśmy w dalszye krańce Wenecji. Był to strzał w dziesiątkę, z dala od zgiełku, turystów, smakując prawdziwego klimatu miasta. Dalsze rejony, równie urokliwe co same centrum miasta tętniły codziennym życiem Włochów. Dzieciaki grające w piłkę, prania powywieszane na oknach i balkonach – to takie smaczki, które pozwoliły zasmakować prawdziwej Wenecji.

Charakterni gondolierzy dali kilka razy znać o sobie. Sam byłem przegoniony z krańca łodzi na bok, ponieważ nie współpracowałem z zamysłem Pana gondoliera. Słyszałem, że większość turystów dostaje taki ochrzan 🙂 Czas w Wenecji był bardzo intensywny. Podczas pobytu razem z Kasią i Kamilem pokonaliśmy wiele kilometrów pieszo, przemierzyliśmy pełno uliczek zarówno o własnych siłach, jak i gondolą, czy też wodnymi taksówkami. Jak było? Zapraszam Was na krótki reportaż!

PS. jeśli marzy się Wam ślub we Włoszech to mam do polecenia wspaniałą organizatorkę w tej dziedzinie: www.wloskislub.com

Więcej historii ślubnych znajdziesz na moim Blogu

RECENT POSTS