fbpx
PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE

Studio Fotograficzne w Toruniu

Studio Fotograficzne w centrum Torunia- ul. Grudziądzka 132, to łatwy dojazd zarówno z okolic Torunia – Inowrocławia, Bydgoszczy, Grudziądza, jak i dzięki trasie wylotowej – z Trójmiasta.

Dobrze położone studio fotograficzne, świetne wyposażenie i co najważniejsze doświadczony fotograf. Z fotografią związany jestem od 10 lat, na koncie mam ponad 500 najróżniejszych sesji fotograficznych, od prostych portretów biznesowych poprzez bardziej skomplikowane projekty fotograficzne jak wymagająca dopracowania w najmniejszych szczegółach fotografia wizerunkowa do kampanii wyborczych, z przeznaczeniem na wielkoformatowe billboard’y.

Zajrzyj niżej by poznać ofertę fotografii studyjnej, składają się na nią m. in sesje wizerunkowe komercyjne rodzinne i dla osób prywatnych

Studio Fotograficzne z tłem i lampami
Fotografia Portretowa Biznesowa Wizerunkowa Rodzinna Toruń

Profesjonalna Fotografia Studyjna - Portretowa - Biznesowa - Wizerunkowa - Rodzinna

Zapraszam do współpracy zarówno przedsiębiorców i firmy, którym zależy na profesjonalnych fotografiach wizerunkowych, oraz osoby indywidualne chcące zrobić sobie pamiątkę w postaci pięknych profesjonalnych zdjęć. Zajmuję się fotografią portretową i rodzinną. W Studio możecie wykonać dla siebie wspaniałą pamiątkę, jak i uwiecznić bliskie sobie osoby.

Zdjęcia w studio to nie tylko sztywny portret z 100% pozowaną postawą. Także podczas studyjnej sesji możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i spontaniczności. Zwłaszcza przy portretowej sesji indywidualnej wskazana jest inwencja by ukazać emocje, spojrzenie, nawiązać kontakt.

A może sesja w studio dla zakochanych? Sesja narzeczeńska nie koniecznie związana jest ze zdjęciami w plenerze. Dobrze oświetlone, dopracowane zdjęcia studyjne mogą stanowić wspaniałą alternatywę na prezent dla Was lub bliskiej osoby. Co najważniejsze, w studio fotograficznym nie ma obaw o pogodę, sesję zdjęciową w studio możemy zaplanować o każdej porze dnia, o każdej porze roku.

Portretowe zdjęcia studyjne
Kontakt
Profesjonalne Studio Fotograficzne w Toruniu

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl