fbpx
Biegnąca Para Młoda po plaży w Gdynia Orłowo
7 maja, 2017

Fotografia Ślubna Trójmiasto

POTRÓJNA MAGIA ŚLUBNYCH ZDJĘĆ

Fotografia ślubna i Trójmiasto… są zakochane w sobie ze wzajemnością. Nadmorskie krajobrazy, szerokie plaże, magia portu, piękne kamieniczki i pałace, kamienne uliczki – jest tu wszystko, aby zatrzymać na zawsze czas w romantycznych kadrach inspirowanych szczęściem i emocjami. Poza granicami Trójmiasta na fotografa ślubnego i Parę Młodą czekają zielone parki i ogrody, gdzie historie spełnionej miłości opowiada sama natura. Zapraszam Was, na krótki spacer po możliwościach, jakie zapewnia nam Trójmiasto. Być może niebawem wykorzystamy je wspólnie podczas Waszej wymarzonej sesji.

FOTOGRAF ŚLUBNY – TRÓJMIASTO

Nazywam się Łukasz Pietrzak i bardzo mi miło, że odwiedziliście właśnie moją stronę internetową. Jestem fotografem Ślubnym, który zatrzymuje ulotne chwile w Trójmieście. Właśnie tutaj opowiadam historie o spełnionej miłości, dostrzegając to, czego bez fotografa nikt by nie zobaczył. To właśnie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wykonuję reportaże i sesje ślubne, łącząc magię spontanicznych momentów z wyjątkową atmosferą Trójmiasta, którą trudno ująć słowami. Chętnie opowiem Wam o swoim studenckim przelotnym romansie z fotografią, który trwa do dzisiaj.

Oryginalna

SESJA ŚLUBNA W TRÓJMIEŚCIE

Sesja ślubna w Trójmieście… Czy klasyczny reportaż może być oryginalny? Jak wybrać idealne miejsce, aby Wasze zdjęcia była naprawdę wyjątkowe? Odpowiedzi na te dwa pytania połączę w ulotnych chwilach, które w spontanicznych obrazach opowiedzą o Waszym szczęściu. Tę niezwykłą historię opowiem emocjami – radością i wzruszeniami oraz magią wyjątkowych chwil, które zatrzymam na zawsze. Razem stworzymy Wasz wymarzony scenariusz, w którym Wasza miłość odegra główną rolę.

Organizując ślub i szukając fotografa zależało nam na tym aby zdjęcia były naturalne, odzwierciedlały tę wyjątkową atmosferę naszego dnia. Nie zawiedliśmy się, właśnie tak było!

Gosia i Jurek

Przygotowania / Błogosławieństwo / Przysięga / Wesele / Plener

REPORTAŻ ŚLUBNY – TRÓJMIASTO

Ekscytacja przygotowań, wzruszenie podczas błogosławieństwa, magia przysięgi małżeńskiej, wyjątkowa atmosfera przyjęcia weselnego i krótka sesja plenerowa… Właśnie tak będzie wyglądał Wasz reportaż ślubny. W trakcie tego jednego dnia pozostanę niewidoczny, zatrzymując czas w najpiękniejszych momentach Waszego życia.

Indywidualna sesja plenerowa

CIEKAWE MIEJSCA NA SESJĘ ŚLUBNĄ W TRÓJMIEŚCIE

Oprócz reportażu ślubnego na życzenie wykonam dla Was indywidualną sesję plenerową w Trójmieście lub poza jego granicami. Możemy wybrać się w najpopularniejsze miejsca lub mogę zaproponować Wam malownicze miejsce, w którym wkomponujemy Waszą sesję ślubną w oryginalną scenografię. Wybór należy do Was, a teraz  zapraszam Was na spacer po kilku ciekawych miejscach na sesję ślubną w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.
Najczęściej zadawane pytania
Para stojąca na klifie w Gdyni Orłowo

GDAŃSK – PARK OLIWSKI, PLAŻA, MOLO, KLIF

To oczywiście najpopularniejsze miejsca plenerowych sesji ślubnych w Gdańsku. Wystarczy odrobina kreatywności oraz Wasza miłość, aby w tej nadmorskiej scenografii wykonać oryginalne, piękne i absolutnie niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Kiedy będziecie po latach odwiedzać te miejsca na spacerach, będziecie czuli atmosferę tej sesji otuleni nadmorską bryzą.

Pocałunek Pary Młodej na ul. Mariackiej w Gdańsku

GDAŃSK – TARAS PRZY FILHARMONII, ZIELONA BRAMA, UL. MARIACKA

Sesja ślubna w tych trzech miejscach zapewni Waszej zdjęciom dynamikę i pozwoli opowiedzieć Waszą historię „z kilku punktów widzenia”. To ciekawa propozycja – zwłaszcza, jeśli zdjęcia wykonamy o różnych porach – w słońcu dnia i w nastrojowym zmierzchu.

GDYNIA – MARINA GDYNIA I MOLO POŁUDNIOWE

W Gdyni można wykonać oryginalną sesję w nadmorskich klimatach wybierając jedno lub oba te miejsca. Przyjemna atmosfera i morska bryza sprawia, że zdjęcia ślubne wychodzą tutaj wspaniale, a odrobina kreatywności nadaje sesji niepowtarzalny charakter.

Widok z wieży widokowej Gdańsk Oliwa

GDYNIA – KAMIENNA GÓRA

W tej dzielnicy Gdyni można znaleźć wiele malowniczych miejsc, które zapewniają nastrojową scenerię dla sesji ślubnej. Parki, morze, plaża i kameralny port jachtowy to idealne tło dla nastrojowych zdjęć, w których można połączyć klasykę z oryginalnymi pomysłami.

para młoda na tle drewnianych pali

GDYNIA – BABIE DOŁY I STARA TORPEDOWNIA

Babie Doły to najdalej wysunięta na północ dzielnica Gdyni. To przepiękne letnie kąpielisko otulone lasem ujmuje spokojem i malowniczymi widokami. To jednak nie wszystko. 300 metrów od brzegu wyrasta wprost z morza stara torpedownia, która z oddali przypomina opuszczony zamek, a na kameralnej plaży drewniane falochrony stworzyły i natura stworzyły wymarzoną scenografię dla ślubnych zdjęć.

Pocałunek Pary Młodej przy zachodzie w lesie

PÓŁWYSEP HELSKI

To już nie Trójmiasto, jednak warto się to wybrać, aby skorzystać z pięknych krajobrazów, które natura stworzyła po to, aby zachwycać. To właśnie tutaj rozciągają się malownicze plaże, a łagodne zatoki otulone zielenią i zachody słońca zapewniają najpiękniejsze tło dla nastrojowych sesji ślubnych.

MOLO W ORŁOWIE

To wyjątkowa alternatywa dla sesji dla tętniącego życiem Sopotu. Molo w Orłowie zapewnia to co najważniejsze dla każdej nadmorskiej sesji ślubnej – bajeczne krajobrazy, szeroką plażę i magiczną atmosferą. To niezwykłe miejsce emanuje ciszą i błogim spokojem, który udziela się Młodym Parom wprawiając je w romantyczny nastrój.

A może porozmawiamy od razu o Waszej sesji ślubnej?

Fotografia ślubna Trójmiasto

Fotografia ślubna jest zakochana w  Trójmieście z wzajemnością, dlatego cieszę się, że jako fotograf związałem się właśnie z tym miejscem.

NAJCZĘŚCIEJ WYKONUJĘ ZDJĘCIA ŚLUBNE WŁAŚNIE TUTAJ

… ale chętnie zatrzymam dla Was czas w całej Polsce, ponieważ miłość nie zna żadnych granic.

ODKRYJ PEŁNĄ OFERTĘ
SERDECZNIE ZAPRASZAM PO
ŚLUBNE ZDJĘCIA WASZYCH SPEŁNIONYCH MARZEŃ

tel: +48 725 202 441 email: kontakt@lukaszpietrzak.pl

[contact-form-7 id=”2815″]

RECENT POSTS